Alice Cullen

21. srpna 2010 v 15:43 | Mrs. CrAzYCelé jméno: za lidského života: Mary Alice Brandonová, za upíří existence: Alice Cullenová-Haleová
Kategorie: upírka
Smečka: Cullenovi
Datum narození: roku 1901
Datum přeměny: 20. léta 20. století
Kým byla přeměněna: neznámým pracovníkem v ústavu pro duševně choré
Partner: Jasper
Rodinní příslušníci: "adoptivní" rodina Cullenových, sestra Cynthia, neteř
Zvláštní schopnosti: vidí do budoucnost
Příběh: Už od malinka viděla budoucnost, a proto si o ní její rodina myslela, že je blázen. Pro veřejnost zemřela, ale ve skutečnosti byla odvezena do blázince. Zde ji také objevil upír, který ji měl velmi rád - jako Edward Bellu. Pracoval v tomto ústavu, aby jí byl nablízku.
Když zjistil, že po Alici jde James, unesl Alici z blázince a proměnil ji. Jakmile byla Alice proměněna, opadl Jamesův zájem. Aby se pomstil, zabil alespoň Alicina tvůrce.
Alice se tedy nikdy nesetkala s upírem, který ji stvořil, navíc si na svůj předchozí život nemohla vůbec vzpomenout. Sama se rozhodla, že bude zabíjet pouze zvířata. Díky svému daru - vidí do budoucnosti - uviděla Jaspera, novorozeného upíra. Nakonec se s ním potkává ve Philadelphii, kde na něj čeká v hostinci. Jakmile Jasper vstoupil, seskočila z vysoké židličky u baru a šla přímo k němu. Nebyl si jistý, jestli nechce zaútočit. Jinak si její chování ani neuměl vysvětlit. Ale ona se usmívala. Alice mu vyprávěla, že viděla Carlislea a jeho rodinu. Jasperovi se nechtělo ani věřit, že by taková existence byla možná. Ale Alice v něm vzbudila optimismus. Tak je šli najít.
Když dorazili ke Cullenovým, Alice je pozdravila všechny jménem a zeptala se do jaké místnosti se mohou nastěhovat. Carlisle je přijal do své rodiny a už tam zůstali.
Po čase Alice zjistí, pravdu o svém původu, najde dokonce svou neteř, dceru své setry Cynthie, která stále žije a bydlí v Biloxi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama